Výkup bytov Chcem predať
O nás

V našom Realitnom centre poskytujeme komplexné realitné služby, právne, katastrálne a daňové poradenstvo. AVORY Realitné Centrum je tím profesionálov, ktorí vám ukážu, že predaj, kúpa či prenájom nehnuteľnosti môže byť pre vás bezstarostným, a príjemným zážitkom....
Potrebujete rýchlo predať váš byt? Vykúpime ho od Vás a poradíme Vám ako sa čo najlepšie dostať z Vašej situácie. Zabezpečíme vyplatenie dlhov či exekúcií. Garantujeme férové ceny a profesionálny prístup.

Neustále inovujeme náš marketing, používame moderné technológie, investujeme do marketingovej podpory.

  • Profesionálne fotografie, 3D virtuálne prehliadky, videá, pôdorys
  • Filmovanie nehnuteľností dronom
  • Homestaging - vašu nehnuteľnosť pred fotením profesionálne upravíme tak, aby sa stala atraktívnou a zaujala čo najviac záujemcov
  • Vizualizácie od špičkovej interiérovej dizajnérky
Marketingová podporaRealitné sprostredkovanie

Pre nás je nadštandard štandardom. Komplexné služby od A po Z.

  • Ocenenie nehnuteľnosti zdarma
  • Právne poradenstvo - zmluvnú dokumentáciu vyhotovuje renomovaná advokátska kancelária
  • Hypotekárne služby, náš hypotekárny špecialista vám pomôže s najlepším financovaním
  • Služba Agent kupujúceho, pomôžeme vám nájsť vhodnú nehnuteľnosť

Naša realitná kancelária sa riadi internými smernicami, realitným kódexom a etickým kódexom Združenia realitných kancelárií Slovenska. Naše Všeobecné obchodné podmienky sú v súlade so Smernicou Európskeho parlamentu Rady č. 2011/83/UÚ z 25. októbra 2011 o právach spotrebiteľov, s právnymi predpismi Slovenskej republiky.

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

AVORY Realitné Centrum je spoľahlivým obchodným partnerom pri akomkoľvek realitnom obchode. Úspech začína stratégiou a práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý vám s úspešnou stratégiou na realitnom trhu pomôže. Vy nám dáte dôveru a my vám poskytneme komplexný servis podľa vašich individuálnych potrieb.
Snažíme sa priniesť nový pohľad na svet nehnuteľností, „ideme s dobou“, používame moderné technológie, čoho výsledkom sú spokojní klienti, ktorí sa k nám vracajú.
S nehnuteľnosťami pracujeme roky, veria nám stovky spokojných klientov.
V našom Realitnom Centre poskytujeme komplexné realitné služby, právne, katastrálne a daňové poradenstvo. AVORY Realitné Centrum je tím profesionálov, ktorí vás, ktorí vám ukážu, že predaj, kúpa či prenájom nehnuteľnosti môže byť pre vás bezstarostným, a príjemným zážitkom....

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.