Výkup bytov Chcem predať
Výkup

5 krokov, ktoré vedú k nášmu spoločnému úspechu

1

ÚPRAVA NEHNUTEĽNOSTI
(home-staging)
Prvý dojem môžete urobiť iba razPreto vašu nehnuteľnosť pred fotením upravíme tak, aby upútala. Samozrejme bezplatne

2

PROFESIONÁLNE FOTENIE
Ukážeme vašu nehnuteľnosť v najlepšom svetle, kvalitnými fotografiami, bez toho aby zavádzali. Samozrejmosťou je pôdorys a 3D prehliadka.

3

STRATÉGIA PREDAJA a MARKETING
S realitami pracujeme roky, sledujeme nové trendy. Vaša nehnuteľnosť bude vidieť na všetkých významných realitných portáloch a sociálnych sieťach vždy na najvyšších priečkach, na základe platenej reklamy.

4

OBHLIADKY NEHNUTEĽNOSTI
Dôležitým krokom je kvalitná prezentácia nehnuteľnosti na osobnej obhliadke. Môžete sa spoľahnúť, že naši profesionálny, dobre pripravení makléri svojim prístupom umocnia celkový pocit a dojem z obhliadky. Záujemca odchádza s katalógovým listom, ktorý mu aj doma vašu nehnuteľnosť pripomenie.

5

PRÁVNY SERVIS
Kompletný právny servis zabezpečuje renomovaná advokátska kancelária, ktorá sa špecializuje na nehnuteľnosti Celý proces je tak plynulý a bezpečný a vy môžete aj po skončení obchodu kľudne spávať.

Ak je vám vzácny váš čas napíšte nám a my vám dokážeme že predaj, kúpa či prenájom môže byť príjemným zážitkom.Napíšte nám

Overený člen Združenia realitných kancelárií Slovenska

AVORY Realitné Centrum je spoľahlivým obchodným partnerom pri akomkoľvek realitnom obchode. Úspech začína stratégiou a práve preto je dôležité mať toho správneho partnera, ktorý vám s úspešnou stratégiou na realitnom trhu pomôže. Vy nám dáte dôveru a my vám poskytneme komplexný servis podľa vašich individuálnych potrieb.
Snažíme sa priniesť nový pohľad na svet nehnuteľností, „ideme s dobou“, používame moderné technológie, čoho výsledkom sú spokojní klienti, ktorí sa k nám vracajú.
S nehnuteľnosťami pracujeme roky, veria nám stovky spokojných klientov.
V našom Realitnom Centre poskytujeme komplexné realitné služby, právne, katastrálne a daňové poradenstvo. AVORY Realitné Centrum je tím profesionálov, ktorí vás, ktorí vám ukážu, že predaj, kúpa či prenájom nehnuteľnosti môže byť pre vás bezstarostným, a príjemným zážitkom....

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.